Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 11 жовтня, відбулось засідання виконкому Городнянської міської ради

На ньому розглядались питання про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду бюджету громади за 9 місяців 2023 року та про перерозподіл видатків бюджету Городнянської  міської територіальної громади на 2023 рік у межах загального обсягу бюджетних призначень.

Серед інших питань члени виконкому розглядали затвердження органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав однієї з мешканок громади, про надання дозволу на вчинення правочину за участю малолітньої дитини, про надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени виконкому також розглядали питання про затвердження в новій редакції з внесеними змінами Порядку розподілу житла, яке придбане для осіб з числа вимушених переселенців, житло яких зруйноване, непридатне для проживання внаслідок збройної агресії російської федерації проти України або знаходиться у безпосередній близькості до кордону» та по надання житла внутрішньо переміщеній особі в тимчасове користування.

Виконком прийняв рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для Городнянського ВУЖКГ. Для усіх споживачів на термін з 01.01.2024р. до 31.12.2024р. включно вони діятимуть у наступному розмірі: централізоване водопостачання – 25,00 грн. за 1м3 з ПДВ;  централізоване водовідведення – 45,00 грн. за 1м3 з ПДВ.  

Для ПрАТ «Городнянський комбікормовий завод», згідно прийнятого рішення, тарифи для всіх споживачів з 01.11.2023р. становитимуть:  централізоване водопостачання – 23,00 грн. за 1м3 з ПДВ;  централізоване водовідведення – 39,00 грн. за 1м3 з ПДВ.

Рішенням виконкому також встановлено тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «ВІАННА ГРУПП» та ТОВ «ГОРТЕПЛОКОМ».

Виконком також прийняв рішення про початок опалювального сезону на період 2023/2024 року по Городнянській міській раді з 00 годин 00 хвилин 12 жовтня 2023 року для закладів з цілодобовим перебуванням людей, які обладнані автономними системами опалення: у закладах охорони здоров’я, будинках-інтернатах системи соціального захисту населення, дошкільних та загальноосвітніх закладах.

З усіма рішеннями можна детально ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі «Нормативно-правові акти».

Члени виконкому також розглянули ряд інших, поточних питань.