Городнянська міська рада
Новини

Шановні працівники соціальної сфери Городнянщини!

У першу неділю листопада ми вітаємо вас з професійним святом — святом людей, всім серцем і душею відданих своїй професії, бо інакше тут просто не можна.

В цьому ми всі переконались у буремному для нашої громади березні, коли навіть у стійких і мужніх людей кров холонула в жилах від страшної реальності. А ваша армія добра, честі і турботи навіть у перший день рашистського вторгнення вийшла на свою лінію фронту. Жоден з вас ані на мить не зрадив покликанню своєї професії.

Під ворожими танками, під дулами автоматів ви безстрашно торували стежини до тих, хто потребував як ніколи вашої турботи, уваги і тепла. Ви зігрівали не тільки домівки немічних та самотніх літніх людей — ви розраджували, заспокоювали, втішали, ділилися власним останнім окрайцем хліба.

Тільки дякуючи такій непохитній життєвій позиції, яку має кожен з вас, такій самопожертві, відданості й відвазі, наш народ може протистояти супостату в нерівній боротьбі. Кожен з вас — маленька частинка нашої громади, нашого народу. Його краща частинка.

Зі святом вас. Нехай воно й відбувається сьогодні в жорстоких умовах війни, але ви достойні найкращого вшанування та слів подяки. Нехай же доля якнайскоріше принесе усім нам жадану перемогу, а з нею кожному з вас — добро, світло, тепло й безмежну любов!

                                                                              Міський голова Андрій БОГДАН