Городнянська міська рада
Новини

                          ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ!

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021-2027 роки жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

-нове будівництво індивідуального житлового будинку —до 400 тисяч гривень на 20 років (жителям селищ до 300 тисяч гривень)

-добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла —до 250 тисяч гривень на 20 років (жителям селищ до 150 тисяч гривень)

-придбання завершеного або незавершеного будівництвом індивідуального житла — до 300 тисяч гривень на 20 років (жителям селищ до 200 тисяч гривень)

-будівництво, добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень — до 100 тисяч гривень на 10 років

-інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів) —до 100 тисяч гривень на 10 років (жителям селищ до 50 тисяч гривень)

-розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки, обладнання, домашньої худоби тощо) — до 150 тисяч гривень на 15 років.

Плата за користування кредитами є пільговою, встановленою у 3% річних.

Компенсація витрат Фонду по проведенню робіт з надання , обслуговування та повернення кредитів відшкодовується позичальником окремо в розмірі 6% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім» необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального будівництва на селі за адресою: м.Чернігів, вул.Малиновського.32-Б. Тел. 0 (4622)69-37-97 або 067 460 79 75.