Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, напередодні професійного свята соціальних працівників, у затишному, майже сімейному колі колектив Центру надання соціальних послуг приймав заслужені вітання та відзнаки.

—Мені дуже пощастило працювати в такому талановитому, творчому колективі, — сказала його директорка Наталія Семенова. —Тут кожна людина працює за покликом серця, він є єдиним злагодженим механізмом.

—Ви надаєте допомогу тим, хто сам собі допомогти не в змозі, — звернувся зі словами вдячності до соцпрацівників міський голова Андрій Богдан.—І це є найвищим показником людяності й совісті.

—Я хочу, щоб на ваших устах завжди сяяла щаслива усмішка, бо саме ви даруєте людям світло й турботу. Ваша професія — не та, де працюють, щоб заробити гроші. Ви несете людям іскру добра,— сказала, вручаючи нагороди, депутатка обласної ради Олена Яцкова, начальниця відділу культури, сім’ї молоді та спорту.

Міська рада з нагоди професійного свята відзначила соцробітників Віру Павлович, Ганну Пильник та Тетяну Авдієнко. Від департаменту соціального захисту грамоти отримали Любов Коваль та Леонід Маклюк. Подяку Чернігівської районної ради — Руслан Овчар, Чернігівського обласного центру соціальних служб — Оксна Пустовойт, Тетяна Кравченко та Світлана Пацюк, від Чернігівської облдержадміністрації — Людмила Петлай. 

Обласна рада відзначила Людмилу Зубець та Олену Шоман. А міський відділ культури, сім’ї, молоді та спорту — Віолетту Горлову, Світлану Влезько, Ганну Безсмертну та Олександру Меховську.

Звичайно, свято не обійшлось без моря квітів і подарунків. На додачу два відділи Центру отримали від благодійного фонду по два планшети для своїх відділень.

А, мабуть, найщемливішою нотою свята стала мить, коли до залу непередбачувано зайшли відвідувачки центру з квітами й подякували директорці та всьому колективу за їхню працю й турботу.  Це свідчення щирої, непідробної вдячності людям, які живуть своєю роботою і мають покликання душі нести добро світу.