Городнянська міська рада
Новини

Шановні наші захисники й захисниці!

Сьогодні вся країна вітає своїх кращих синів і доньок,  які стоять на захисті її свободи й суверенітету.  І відзначає день козацтва, яке завжди було символом волелюбності й  непримиримості  до будь-яких посягань на нашу свободу. .

Не тільки сьогодні, а й щодня ми дякуємо вам за ваш  дух, який ви всотували від попередніх поколінь українців, вклоняємось вашій мужності й героїзму, з якими ви сьогодні бороните нашу державу. Ви— наші захисники, опора нашої багатостраждальної, але стійкої духом і незламної України. Спокій наших домівок, спокій близьких, майбутнє дітей—у ваших надійних, сильних руках.

Ми ніколи не забудемо той день, коли українські військові звільнили Городнянщину від ненависного ворога.  І ми побачили на вулицях нашого міста те, що найбільше хотіли побачити протягом перебування в оточенні рашистської орди — наших визволителів, наших воїнів.

На жаль, війна продовжує нести горе в нашу домівку, забираючи найкращих синів і доньок України. Вони кладуть на вівтар перемоги найдорожче, що є в кожного з нас —можливість жити. Ми ніколи не забудемо ту ціну, якою нам дається наша свобода, наша незалежність, наше право на життя.

Ви щодня робите неймовірне, боретесь за нашу перемогу віддано, вірно, показуючи сталевий характер і залізний кулак. Віримо в вас. Віримо в перемогу. Віримо в майбутнє. Нехай віра українського народу оберігає вас від ворожої зброї, хай любов до України і її народу дає вам невичерпних сил, хай кожна мати дочекається свого сина, дружина—чоловіка, дитина—батька, а Україна — всіх своїх синів і доньок, які знаходяться зараз на небезпечних рубежах.

Ви—наші Герої. І ваш подвиг назавжди залишиться вписаним в історію України золотими літерами. Діди й прадіди пишались би вами, вашою безстрашністю й звитягою і тим, з якою відданістю ви продовжуєте їхню святу справу — берегти свою рідну землю.

Зі святом вас, найкращі у світі воїни, захисники! Перемога буде за нами, у ворога нема ніяких шансів. Все буде Україна! Героям нашим — честь і слава!