Городнянська міська рада
Новини

14 жовтня— день особливий. Ми відзначаємо одразу три свята, які є важливими для українського народу і нестерпно дратують наших ворогів.  Це День захисника, День українського козацтва і свято Покрову Божої Матері, яка є покровителькою українського війська. Богородиця була козацькою заступницею в далеких походах, її зображення було вибите на хрестах , які носили козаки.

А ще цього дня виповнюється 80 років від створення Української повстанської армії. Армії, яка прагнула відновити українську державність у часи, коли світ був охоплений Другою світовою війною, а на землях України коїли злочини два тоталітарні режими — московський комуністичний і нацистський. УПА була створена в 1942 році, вона воювала спочатку з німецькою окупаційною армією, завдаючи нацистам великих втрат та створюючи цілі повстанські республіки на окупованих територіях. А коли нацистський режим був знищений силами антигітлерівської коаліції, УПА продовжила боротьбу проти ще одного тоталітарного режиму— комуністичного. Брехливі наративи колишнього радянського режиму таврували воїнів УПА як «посібників нацистів» та приписували перемогу над гітлерівцями та їхніми союзниками виключно «російському народу». Нині на цих же фальшивих штампах росія будує свою пропаганду, називаючи українців «нацистами» лише за прагнення мати незалежну державу і готовність відстоювати її. Очевидно, що московські нацисти націлені на геноцид українців та знищення всього українського.

Україна має унікальну історію воїнства, кожна сторінка якої сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий  характер та образ сучасних захисників і захисниць України.

Ми не дозволимо державі-терористу досягнути успіху в її підлих намірах. Ми не боїмося, не відступимо, не віддамо і не пробачимо. Жоден загиблий воїн та мирний житель не буде забутий. Жодне злодіяння рашистів не залишиться безкарним. Боролись! Боремось! Поборемо!