Городнянська міська рада
Новини

Хоч ворог і не дає нам можливості сьогодні проводити повноцінні свята, сьогоднішній день особливий і Городнянщина не могла не привітати своїх захисників, яким завдячує нинішніми буднями без ворожого військового терору, і не віддати належну шану тим, хто склав голову в нелегких боях за кожного з нас з вами.

Наша вдячність і шана — то не разова акція. Ми щодня говоримо слова подяки нашим славним захисникам. Але саме сьогоднішній день об’єднав одразу кілька пов’язаних свят— День захисника, День українського козацтва, свято Покрова Святої Богородиці  і 80-річчя з моменту створення української повстанської армії.

Тому цієї сонячної днини представники громадськості поклали квіти до каплички Матері Божої та відбули молебен на Алеї Героїв, де отець Андрій здійснив молитву за кожного українського воїна, який стоїть на сторожі нашої свободи, і відправив панахиду за Героями, які дивляться на нас з Небес.

Не залишились без уваги і військові —відділ культури, молоді, сім’ї та спорту міської ради в рамках своєї постійної акції «Зігрій теплом військових», в ході якої плетуться маскувальні сітки, шкарпетки, килимки, в переддень свята підготував  вітання для воїнів по місцю їх розташування.

Хлопців вітали гурти аматорів в українських костюмах, з українськими піснями, дитячими малюнками й поробками в якості оберегів і з національними українськими варениками та пирогами. Ото вже попокрутили вареничків наші господині для наших захисників напередодні свята!  22 військовослужбовці були відзначені грамотами і подяками міської ради, які їм вручив міський голова Андрій Богдан по місцю служби. Депутатка обласної ради Олена Яцкова надала в якості подарунків 20 повербанків. Ще одним подарунком для захисників стала конвекторна піч, яку військові кухарі випробують найближчим часом, щоб радувати військових смачною випічкою.