Городнянська міська рада
Новини

Депутати підтримали рішення «Про надання згоди щодо передачі прав засновника ДП «Городнярайагролісгосп» Городнянській територіальній громаді»

На минулій сесії міської ради, яка відбулася 25 травня, депутати підтримали рішення «Про надання згоди щодо передачі прав засновника ДП «Городнярайагролісгосп» Городнянській територіальній громаді».

Передача агролісів у громади наразі  є дуже актуальним питанням. Зараз вони знаходяться в обласному підпорядкуванні. Тому і прибуток від діяльності йде в обласний бюджет.

Вбачається, що управління агролісгоспами на місцях буде більш ефективним. Законодавством вже передбачено, що такі підприємства мають перейти в управління громадам. Адже із впровадженням реформи децентралізації та зміною адміністративно-територіального устрою, чимало повноважень держава свідомо перекладає органи місцевого самоврядування без надання ресурсу для їх виконання.

Після отримання прав засновника ДП «Городнярайагролісгосп» Городнянська територіальна громада матиме можливість налагодити ефективну роботу підприрємства та реалізовувати ще більше соціальних проєктів.

Пресслужба міської ради