Зустріч активістів громадських організацій півночі Чернігівщини
Зустріч активістів громадських організацій півночі Чернігівщини. 4-5 червня в Новгород-Сіверському відбулася 4-та зустріч активістів громадських організацій півночі Чернігівщини. Вона об’єднала
Читати далі