Городнянська міська рада
Новини

     ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ БОГДАНА ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГОРОДНЯНЩИНИ!

Ми знаходимось перед початком опалювального сезону, який може видатись надскладним не тільки для Городнянщини, а й для всієї України.

10 жовтня ми всі стали свідками чергових злочинів російської армії, коли внаслідок нещадних обстрілів території нашої країни 30 відсотків її енергетичної системи було виведено з ладу.

Навряд чи ворог цим обмежиться або зупиниться. Нещадни               й агресор б’є по найбільш вразливим цілям — мирному населенню й енергетичному комплексу. Під загрозою знаходиться й система газопостачання, яка теж може постраждати  від російських обстрілів.

Нам усім треба бути готовими до будь-якого сценарію розвитку подальших військових подій. Тому міська рада вживає невідкладних заходів щодо забезпечення діяльності можливих пунктів обігріву в разі виникнення екстремальної ситуації, переведення на тверді види палива котелень в колишній школі-інтернаті та ліцеї №1, закупівлі генераторів та обігрівачів тощо.

Але справитись з можливою проблемною ситуацією ми можемо тільки всі разом. Звертаюсь до всіх вас з проханням згуртуватись і бути єдиними як ніколи, щоб ми могли протистояти агресивним випадам ворога. Потурбуйтесь про те, щоб забезпечити себе й свої родини найнеобхіднішим для обігріву й готування їжі. В кого є пічне опалення — придбайте дрова в необхідній кількості, щоб обігрівати свої оселі, заправте газові балони, щоб вони слугували для приготування їжі, або придбайте пічки, щоб можна було готувати на вулиці в разі появи перебоїв з постачанням газу та електроенергії.

Перш за все — не впадайте в паніку й зберігайте спокій. Ми віримо в нашу країну і наші славні Збройні Сили. Вони на варті нашого життя щодня і в разі потреби дадуть гідну відсіч ворогу. Маємо надію, що ситуація залишатиметься контрольованою і нам не знадобляться всі авральні приготування. Але ворог підлий і непередбачуваний. Тож бути напоготові треба до всього. Ми вже одного разу показали що можемо достойно витримати складну ситуацію й згуртовано пережити всі труднощі. Не втрачаймо єдності. У ній — наша сила й сила нашого народу. Слава Україні! Ми вистоїмо і переможемо!  Бо ми— українці!