Городнянська міська рада
Оголошення

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

В соцмережах широко обговорюється  попереднє повідомлення Чернігівської ОВА  про те, що жителі чотирьох громад області— Сновської, Новгород-Сіверської, Семенівської та Городнянської територіальних громад області зможуть безкоштовно отримати дрова для опалення. Однак там  зазначалось, що пріоритет надаватимуть соціально вразливим категоріям населення. Нині процес погодження порядку розподілу паливної деревини завершився і 6 жовтня 2022 року голова Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус затвердив Порядок розподілу дров’яної деревини, придбаної за рахунок субвенції з державного бюджету для домогосподарств Чернігівської області та Порядок доставки дров’яної деревини, придбаної за рахунок субвенції з державного бюджету для домогосподарств Чернігівської області.

Деревина доставлятиметься в круглому вигляді (не рубані дрова) в обсязі 5 кубічних метрів для одного домогосподарства.

Порядком розподілу визначено черговість розподілу дров’яної деревини серед домогосподарств залежно від їх вразливості. Першою категорією населення, яке отримуватиме дров’яну деревину, Порядком визначено сім’ї військовослужбовців та членів територіальної оборони Збройних Сил України.

Міська рада просить членів сімей вказаної категорії громадян, які живуть у місті Городня, протягом двох днів—13 та 14 жовтня звернутись до відділу ЦНАП для оформлення заявки на отримання дров’яної деревини. А для жителів сільської місцевості необхідно звертатись у старостати. Обов’язковою умовою є те, щоб військовослужбовці були зареєстровані або проживають за адресою даного домоволодіння.

У заявці треба вказувати ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний номер платника податків, опалювальну площу будинку, номер телефону. При собі обов’язково мати також документ, який підтверджує статус військовослужбовця (довідку з військкомату або військової частини).