Городнянська міська рада
Новини

Мультидисциплінарна команда ЦНСП готова надавати соціальні послуги

Мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг — це форма організації роботи, що надає соціальні послуги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

В Комунальній  установі «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради  працює мультидисциплінарна команда для надання соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах. До складу команди входять  фахівці, які покликані забезпечити комплекс соціальних послуг на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, з дотриманням державних стандартів соціальних послуг.

В цьому році мультидисциплінарна команда вже здійснила виїзди до Пекурівського, Володимирівського, Бутівського, Хоробицького, Конотопського, Смичинського, Кузницького, Солонівського, Хрипівського, Дроздовицького, Старосільського, Деревинського, Хотівлянського старостинських округів, за потребою в деякі вже не одноразово. Надано 2033 таких соціальних послуг: перукарські, послуги соціального робітника (рубання, розпилювання дров, обрізка гілок, косіння трави), видача гуманітарної допомоги у вигляді одягу. Здійснена перевірка якості надання послуг соціальними робітниками. Також фахівцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо послуг, що надаються Центром.

В роботі мультидисциплінарна команда використовує комплексний підхід для підтримки та надання соціальних послуг за місцем проживання тим, хто їх потребує.

За інформацією ЦНСП