Городнянська міська рада
Новини

Городнянський районний центр зайнятості інформує До відома роботодавців та шукачів роботи!

Наказом Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 15.09.2017 року № 1482/1277 «Про затвердження Змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.10.2017 року за № 1238/31106; набув чинності 07.11.2017 року) впроваджено нові форми професійного навчання зареєстрованих безробітних:

– заочна (дистанційна);

– очно-заочна (поєднання денної та дистанційної форм).

 

Дані форми навчання – це нова організація освітнього процесу, що ґрунтується на використанні як кращих традиційних методів навчання, так і нових інформаційних та телекомунікаційних технологій. Такі форми навчання базуються на принципах самостійного навчання й призначені для широких верств населення незалежно від матеріального забезпечення, місця проживання тощо. Вони дають змогу впроваджувати інтерактивні технології викладення матеріалу, здобувати повноцінну освіту у територіально розподілених місцях. Процес навчання може відбуватися будь-де і будь-коли, єдина умова –  вільний доступ до мережі Інтернет.

При організації професійного навчання за дистанційною або очно-заочною формами практична підготовка (виробниче навчання та виробнича практика) відбувається в умовах реального виробництва (безпосередньо на базі роботодавців-замовників кадрів або в майстернях, на полігонах та лабораторіях навчальних закладів).

 

Всебічне впровадження в роботу вищезазначених форм навчання забезпечують центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема Рівненський центр ПТО ДСЗ. Даний навчальний заклад вже сьогодні може організовувати відповідне навчання за професіями адміністратор, кондитер, продавець продовольчих товарів, кухар, перукар (перукар-модельєр) та інші.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру зайнятості за адресою: м. Городня, вул.. Волковича, 24д, тел. 2-12-02, 2-35-10