Городнянська міська рада
Новини

Городнянська, Іванівська, Михайло-Коцюбинська громади та Талалаївська сільська рада стали переможцями конкурсного відбору Мережі з обміну досвідом «Створення плану комунікацій змін у громаді» від «U-LEAD з Європою»

Як пов’язані між собою протести мешканців та відсутність у громаді спеціаліста з комунікацій? Чому комунікаційна стратегія не менш важлива для громади, ніж стратегія розвитку? Що таке комунікаційний план та як його зробити? Про все це дізнаються, а також на практиці готують свій план комунікацій змін у громаді учасники Мережі з обміну досвідом «Створення плану комунікації змін у громаді».


Мережа з обміну досвідом «Створення плану комунікації змін у громаді» – це можливість за підтримки професійних експертів-менторів скласти план комунікаційної підтримки впровадження зміни у громаді. А також – дев’ять тижнів онлайн-семінарів, практикумів, що створені спеціально для уповноважених осіб з комунікацій органів місцевого самоврядування. Крім того, робота в мережі – це можливість отримувати практичний досвід від колег із інших громад та ділитися власним.

Чому саме ця мережа?

Учасники мережі розроблять індивідуальні комунікаційні плани для супроводу впровадження зміни в громаді-учасниці мережі на 2023 або наступні роки.

З цією метою учасники пройдуть сесію навчальних заходів, зокрема:

  • ознайомляться із поняттям стратегічних комунікацій та підходами до налагодження внутрішньої та зовнішньої комунікації в ОМС;
  • навчаться визначати шляхи досягнення цілей комунікації, обирати канали та комунікаторів, контролювати процес комунікації, працювати з негативом;
  • сформують навички планування та реалізації комунікацій у процесі впровадження змін.