Городнянська міська рада
Новини

⚡️Голови громад вивчають досвід Житомирщини

Керівники 11 громад Чернігівської області на два дні, 30 та 31 березня, завітали до Житомира та прилеглої Станишівської громади із навчальним візитом. Керівники громад вивчатимуть досвід залучення позабюджетних коштів.

Візит спільно організували Чернігівське РВ та Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України.

«Такі виїзди для голів в інші регіони дуже корисні. Ми на своїх місцях зашкорубаємо із своїми проблемами. Побачити іншу громаду, яка має в дечому позитивніше кроки – це мотивує. Підхід до роботи у них класний, командна робота на високому рівні. Видно, що є господар, є команда за ним і є ресурси для проектів, тому є такі чудові результати. Думаю, жити в Станишівській громаді приємно», – Юлія Пастернак, голова Куликівської громади.

В перший день, 30 березня, делегація з Чернігівщини відвідала Станишівську громаду.

✅У с. Станишівка голови оглянули приміщення та укриття дитячого садочка «Малятко», що розрахований на 30 дітей.
✅Також оглянули Станишівський ліцей з укриттям цивільного захисту. Його облаштування коштувало 8 млн гривень.
✅Адміністративне приміщення сільської ради, де розташований ЦНАП та розпитали про особливості його роботи.
✅У с. Піски побачили місцевий ліцей та амбулаторію загальної практики сімейної медицини, що відкриється за місяць. Медики поділилися досвідом співпраці із організацією ЮНІСЕФ.

«Ми показали і розказали, які у нас в громаді діють програми, про досвід оптимізації закладів освіти. Спорт, культура та туризм теж важливі, цим галузям надзвичайно важко в таких умовах. Тому ми їх стимулюємо. Не в об‘єктах насправді справа, а в людях, які працюють поруч. Я завдячую і нашим депутатам, жоден з них не виіхав з початком повномасштабного вторгнення, ми об‘єдналися і на кожне засідання збиралися і працювали», – Юрій Матвійчук, Станишівський сільський голова.

Наступного дня, 31 березня учасники поїздки відвідають завод утилізації твердих побутових відходів, ознайомляться з діяльністю комунального підприємства «Центр захисту тварин» та його співпрацею з громадами області щодо поводження з безпритульними тваринами. А також почують досвід міськради Житомира по залученню позабюджетних коштів.

#StopWar #SaveUkraine #ВсеБудеУкраїна #МістоЗаМісто #АМУ #AUC