Городнянська міська рада
Новини

Депутати підтримали програму “Впровадження системи відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків”

У Городні з’являться чотири додаткових камер відеоспостереження. Учора, 11 лютого, на засіданні третьої сесії восьмого скликання депутати підтримали програму “Впровадження системи відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків на території Городнянської міської ради на 2021 рік”. Ініціатором її розробки став відділ поліцейської діяльності №1 Чернігівського РУ поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з міською радою.

Дві камери будуть розміщені на перехресті вулиць Чернігівська та Троїцька, і ще дві на перехресті вулиць Петрівська та 1 Травня.

Усього програмою передбачено встановлення семи камер. Решта три розпочнуть контролювати перехрестя вулиць Чернігівська та Армійська згодом.

Система відеоспостереження дозволить відстежувати напрямки руху транспортних засобів, водії яких є винуватцями ДТП, крім того істотно сприятиме розшуку викрадених автотранспортних засобів та винуватців пошкодження комунального майна. Адже, як правило, такі протиправні дії вчиняються темну пору доби, коли неможливо встановити відомості про осіб.

Пресслужба міської ради