Городнянська міська рада
Новини

Нова послуга: «Залиш дитину на годину» у бібліотеці

Це одна із платних послуг КЗ “Централізована бібліотечна система Городнянської міської ради”, яка буде надаватися згідного нового затвердженого переліку.

За словами директорки Ганни Щербакової, дозвіллям дітей займатиметься «бібліоняня» з педагогічною освітою. Залежно від віку, заняття можуть бути різноманітними: читання, малювання, розвиток творчих здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей дитини.

Створення простору можливостей у центральній міській бібліотеці – потужний креативний крок до осучаснення. Відтепер цей заклад в Городні у відвідувачів асоціюватиметься не лише з книжками.

Тут можна знайти допомогу в оформленні реєстраційно-облікових документів, написанні рефератів, доставці документів (в електронній формі).

Є змога роздрукувати інформацію з електронних носіїв, зробити ксерокопіювання, сканування, придбати абонемент на користування персональним комп’ютером.

Сучасне обладнання та зонування кімнати дозволяє організовувати проведення лекцій, семінарів, тренінгів, уроків, екскурсій, творчих майстерень, розвивальних занять, показу кінофільмів.

Вартість послуг дуже символічна, від 3 до 30 гривень, і розраховується окремо на кожний захід відповідно до матеріальних, технічних витрат та інших ресурсів

Ціни, встановлені на платні послуги, можуть варіюватися залежно від собівартості  та особливих умов їх надання (терміновості, пріоритетності, складності, обсягів та змісту роботи).

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: вул.Троїцька, 8а, м.Городня, Чернігівська обл. 15100.

Контактний телефон: (04645) 2-16-51.

Пресслужба міської ради