Городнянська міська рада
Це засмучує

“Лаванда” потерпає від підліткових пустощів

   Улюблене городнянцями й гостями міста кафе «Лаванда» нині закрите для відвідувачів – господарі «законсервували» приміщення й  відновлення роботи закладу планують, але не в найближчій перспективі. Поки що за будівлею й територією наглядає Людмила Остренок.

   Вона каже, що наглядати за будівлею складно, бо підлітки облюбували його як місце для своїх розваг, у ході яких вони псують і ламають що можуть. З території жінка постійно виносить пусті пляшечок з під аптечного спирту, пусті пачок цигарок, різний інший непотреб. А вдень, каже,  діти 8-10 років лазять по високому паркану, що відгороджує приміщення від двору пошти.  Якщо хтось із них впаде з високого паркану й травмується, хто нестиме за це відповідальність?

     Жінка зверталась і в поліцію – обіцяли вечорами наглядати, коли тут старші підлітки «хазяйнують». А ще зазначила: «Стільки місць у місті, де можна проводити молоді час – і стадіон, і парки, і бібліотека, й музична школа, і скейт-майданчик он встановили, але ж чомусь ховаються тут, за кутками пустуючої споруди. Щоб ніхто не бачив, чим вони тут займаються. Пенсіонери он гуртуються, сітки плетуть, щоб воїнам допомагати. А молодь, повна сил, паркани та дахи чужі трощить».

     Мабуть таки, відповідальність за своїх неповнолітніх дітей несуть батьки. І платити штрафи, якщо поліція зафіксує випадки хуліганства – теж їм.