Городнянська міська рада
Новини

     Сьогодні відбулось чергове засідання виконкому Городнянської міської ради. Перед початком засідання присутні заслухали інформацію в.о.директора Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості С.Серб та начальника Городнянського відділення Чернігівської філії Чернігівського обласного Центру зайнятості І.Неврової щодо активних на сьогодні програм зайнятості населення, які спрямовані як на підтримку роботодавців, так і працевлаштування безробітних. Особливу увагу вони акцентували на можливості користуватися мікрогрантами для підприємницької діяльності, що є гарною можливістю як для людей, так і для розвитку громади. На Городнянщині вже є один приклад успішного освоєння гранту розміром 250 тисяч гривень на розвиток власної справи.

      Серед запрошених на виконком були також і представники Держпродспоживслужби – керівник Головного управління Держпродслужби в Чернігівській області Ю.Павлішен, начальник Чернігівського районного управління В.Михед, заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Чернігівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Л.Кравець та начальник Чернігівської районної лікарні ветеринарної медицини М.Лук’янець. Вони охарактеризували ситуацію на Городнянщині щодо профілактики захворювань тварин на африканську чуму та сказ та щодо захворювання корів на лейкоз. Також  звертали увагу старост на необхідність попередження населення щодо планового обприскування полів, яке в разі ігнорування цієї вимоги може призвести до отруєння бджіл. Говорили про те, що необхідно контролювати якість питної води. А особливий акцент робили на правильному харчуванні дітей у закладах освіти та в дитсадках. В цілому було відзначено, що на Городнянщині всі ці питання контролюються місцевою владою, тому ситуація у нас по всіх названих питаннях благополучна. Але її треба постійно тримати на контролі.  

      Члени виконкому також в робочому порядку розглянули питання порядку денного. Серед таких –про перерозподіл видатків бюджету Городнянської міської територіальної громади на 2024 рік в межах загального обсягу бюджетних призначень, блок питань про надання матеріальної допомоги, блок питань , які стосуються надання статусу та вчинення правочинів щодо майна та власності, на які мають право неповнолітні діти та ряд інших питань.