Городнянська міська рада
Новини

 Зима заявила про себе снігом і хурделицею

Станом на сьогоднішній ранок через негоду у 18 областях України знеструмлено понад дві тисячі населених пунктів, перекрито дорожній рух.

Водіям рекомендовано утриматися від поїздок на далекі відстані без нагальної потреби та враховувати складність погодних умов під час планування маршрутів. Пішоходам теж необхідно бути уважними через складнощі руху дорожнього транспорту.

 На Чернігівщині через погіршення погодних умов всім закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання.

Між тим армія комунальників несе свою непросту вахту. Працює снігорозчисна техніка на дорогах та вулицях, задіяні й комунальні працівники з лопатами на розчистці тротуарів та пішоходніх доріжок. Але своїми силами комунальники так швидко не справляться з величезним об’ємом роботи. Тому й громадяни, які розуміють важкість і складність їхньої роботи, беруться за лопати, розчищаючи на вулицях біля дворів, на тротуарах та під’їзди. Можна, звісно, чекати, поки комунальники доберуться до кожного двору, щоб розчистити підхід до нього,  але одним махом все місто не охопиш. Тож можна долучитись до громадської акції по боротьбі зі снігом, а можна просто чекати, допоки сніг розтане – можливо, й до весни.