Городнянська міська рада
Новини

Зважаючи на те, що масові заходи нині не проводяться, під час візиту керівництва області, а саме першої заступниці голови Чернігівської обласної ради Ніни Лемеш , голови Чернігівської районної військової адміністрації Андрія Кужеля та голови Чернігівської районної ради Тетяни Кузнецової-Молодчої напередодні Дня міста працівники відділу культури та Городнянського історико-краєзнавчого музею підготували для гостей міста у музейних залах екскурсію в Городнянщину минулого.

Яскраві картинки народного побуту, селянська господа, єврейська лавка, кімната дворянської панночки разом з артистизмом аматорів створили незабутнє враження про наше місто і його минувшину.

Гості у залах музею також побачили і  трагічну сучасність Городнянщини, яка є неподільною частинкою України, схилили голови перед  композицією, присвяченою нинішній війні та загиблим Героям. Мине час і сьогодення теж стане історією, яку ми маємо нести через пам’ять поколінь, якою вона б не була болючою.  Бо хто не знає своєї історії— той не має майбутнього.