Городнянська міська рада
Новини

Завтра, 18 лютого, Городнянщина прощатиметься з земляком, воїном, Героєм, який віддав своє життя в кровопролитній війні заради омріяної всім нашим народом Перемоги.

Євгенію Апецьку в жовтні виповнилося 40 років. 29 червня  2022 року він був призваний на службу Городнянським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Євгеній був розвідником –радіотелефоністом розвідувального взводу першого аеромобільного батальйону.

Він героїчно загинув, виконуючий свій військовий обов»язок, 9 лютого 2023 року біля Васюківки Бахмутського району Донецької області.

З останньої дороги воїна зустрічатимуть о 12.00 годині у Смичині. Затим він поїде в Конотоп, де о 13.00 годині відбудеться відспівування Героя  й прощання з ним. У загиблого залишились дружина і троє дітей.

Але попрощатись можна з тілом. А душа, яка відтепер дивитиметься на рідну Городнянщину з Небес, залишиться разом з нами – з тими, заради кого від поклав на алтар перемоги найдорожче. Сім»я втратила чоловіка, батька, а Україна – Воїна. Ще одного, який став в ряди захисників, щоб дати відсіч російській орді, мужньо та самовіддано боронити українську землю.

Колись закінчиться війна. І Городнянщина в невимовному горі загоюватиме свої криваві рани від втрати своїх синів. Та пам’ять болітиме ще не одному поколінню, яке знатиме справжню ціну свободи.