Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні у Смичині жителі громади зустрічали з останньої дороги додому нашого захисника – 40-річного Євгенія Апецько, який загинув 9 лютого 2023 року біля Васюківки Бахмутського району Донецької області.

У Євгенія залишилась дружина й троє синів. Найменшому з них п”ять років. І хоч родина лише чотири останні роки проживала в Конотопі, Женю знали й любили не тільки в своєму селі, а й у довколишніх.

Живий коридор з людей, які стояли на колінах попри сніг, калюжі й мокрий дощ, розтягнувся на все село до виїзду з нього на Конотоп. І в наступних селах – Лашуках та Великому Дирчині люди виходили з дворів, ставали на коліна й, витираючи сльози, казали Герою своє останнє “Дякую”.

До горя звикнути неможливо. Конотоп здригався від плачу, музики траурного оркестру й подиху біди, який наповнив увесь простір.

“Ми будемо вчитись якось далі жити”, – сказала дружина Юлія, пораненим птахом припавши до труни. Дітям вона ще не зважилась сказати страшної правди.

Ти заплатиш за все, проклята росія. За кожну сльозинку – жіночу, дитячу, батьківську. За кожну вбиту душу. За кожну зламану долю. Вічне прокляття катам, які несуть на нашу землю біль, кров і сльози. І вічна дяка Жені, який змінив працю сільського труженика на автомат, щоб захистити свій дім. І всім нашим Героям, які стояли й стоять на вогняних рубежах. Ми ніколи не забудемо, якою ціною нам дається Перемога.