Городнянська міська рада
Новини

Засідання сесії міської ради

Сьогодні, 11 лютого, відбулося засідання третьої сесії восьмого скликання, у якому взяв участь голова Чернігівської районної ради Микола Силенко.

Депутати розглянули та підтримали рішення «Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2020 рік», «Про внесення змін до рішення сесії міської ради «Про місцевий бюджет Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік» та інші бюджетні питання.

Схвалення та підтримку депутатів знайшли програми «Забезпечення пожежної безпеки на території Городнянської міської ради на 2021-2025 роки»,  «Впровадження системи відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків на території Городнянської міської ради на 2021 рік»  та звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку Городнянської міської ради за 2020 рік.

Рішенням сесії створено постійнодіючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами та затверджено положення щодо організації її роботи.

Депутати підтримали Положення про надання платних послуг бібліотекарями комунального закладу “Городнянька централізована біблотечна система” Городнянської міської ради в новій редакції.

Внесено зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Городнянської міської ради та затвердження його в новій редакції.

На сесії прийнято рішення про клопотання перед Чернігівською районною радою про передачу структурних підрозділів КНП «Городнянський ЦПМСД» разом із закріпленим майном та медичним обладнанням до «Чернігівського районного Центру ПМСД». Це стосується фельдшерських пунктів сіл, що увійшли до Седнівської територіальної громади.

Рішенням сесії у комунальну власність громади прийнято майно спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

Затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації.

Також розглянуто та підтримано ряд земельних питань.

Пресслужба міської ради