Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Городнянська філія Чернігівського обласного центру зайнятості провела виїзні семінари для вивільнюваних працівників

Реформа децентралізації триває вже кілька років. Після об’єднання районів настає етап , коли структури РДА реорганізуються щоб відповідати вимогам часу.  В цих умовах вивільнення досвідчених та висококваліфікованих працівників РДА є непростим , але неминучим рішенням.

 З метою на пом’якшення процесу звільнення працівників та розробки стратегії їх подальшого інтегрування на ринок праці Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості провела виїзні семінари для вивільнюваних працівників Городнянської РДА та її структурних підрозділів.

Під час семінарів учасників  проінформували щодо  чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Присутні ознайомились послугами, які надає державна служба зайнятості, а саме: підбір роботи, можливість професійного навчання або перенавчання, сприяння у підприємницькій діяльності, залучення до самозайнятості , отримання ваучера на навчання тощо. Крім цього, для з’ясування професійно-кваліфікаційного складу працівників, їх професійних уподобань, інтересів, компетенцій, а також потреб у подальшому працевлаштуванні було проведено анкетування учасників.

Також, присутнім розповіли про тенденції та потреби ринку праці, про сучасні джерела вакансій. Зустрічі пройшли форматі конструктивного діалогу, під час якого вивільнювані працівники активно ставили питання та отримували кваліфіковані відповіді.

За інформацією Городнянської районної філії

Чернігівського обласного центру зайнятості