Городнянська міська рада
Новини

Засідання сесії міської ради

Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання шостої сесії 8-го скликання міської ради, яке провів міський голова Андрій Богдан.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Анна Коваленко та голова райдержадміністрації Василь Тройна.

Про виконання посадових обов’язків звітували старости Переписького та Смичинського округів.

Депутатами внесено зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міськради.

Також підтримано проекти рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів, затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя поточного року, затвердження співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної освіти «Нової української школи» та коштів на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Внесено зміни до бюджету, затверджено звіт про використання коштів  резервного фонду.

Також рішенням депутатського корпусу внесено зміни до Статуту КНП «Городнянський ЦПМСД», де передбачено виключення із структури закладу Макишинського ФП та Великодирчинської амбулаторії у зв’язку із їхньою передачею до Седнівської територіальної громади.

Депутати проголосували за внесення змін до «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Городнянської ОТГ на 2021 рік» та прийняли рішення про створення інклюзивної групи у дитячому ясла-садку.

Окремо розглянуті питання, що стосувалися передачі та  продажу комунального майна.

Депутати прийняли рішення щодо перейменування вулиць у селах Конотоп, Стовпівка, Мости, Автуничі.

Також розглянуто звернення громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» про перейменування однієї з центральних вулиць міста на честь Захисників України та внесено пропозицію щодо зміни назви вулиці 8-го Березня.

Також розглянуто ряд земельних питань.

Пресслужба міської ради