Городнянська міська рада
Новини

Міський голова Андрій Богдан провів робочу зустріч з головою Чернігівської РДА Василем Тройною

Учора, 13 липня, міський голова Андрій Богдан зустрівся із головою Чернігівської райдержадміністрації Василем Тройною, який перебував з робочим візитом на Городнянщині.

Вони відвідали Городнянський ліцей № 2, де проведено  ремонт із впровадженням комплексних заходів з теплореновації. Завдяки співфінасуванню, що здійснювалося за рахунок коштів ДФРР  та місцевого бюджету, вдалося підвищити рівень енергоефективності будівлі. Наразі ведуться роботи щодо початку проведення внутрішніх ремонтних робіт.

Ще одним об’єктом інфраструктури для ознайомлення став міський стадіон, який також зазнав істотних змін. Встановлено нові сидіння для глядачів, комплекс тренажерів, футбольне поле зі штучним покриттям, облаштовано баскетбольний майданчик.

Делегація у складі керівництва громади та району разом із депутатом обласної ради Оленою Яцковою також оглянули матеріально-технічну базу станції юних техніків.

Наостанок цікаві факти про славну історію презентовано в історико-краєзнавчому музеї, який вже чимало років працює над примноженням здобутків історичної спадщини Городнянського краю.

Прессслужба міської ради