Городнянська міська рада
Новини

Засідання Ради територіальних громад

Сьогодні вперше після вигнання ворога з території області зібралася Рада територіальних громад, у якому взяв участь міський голова Андрій Богдан.

☝️На порядку денному найважливіше.

📍Аналіз виконання місцевих бюджетів Чернігівської області за січень-травень 2022 року. Це дозволяє визначити пріоритети у бюджетному процесі в умовах обмеженого фінансового ресурсу. Є громади, яким вдалося більш-менш втриматися у рамках запланованих показників, у деяких є збої, і з ними допоможуть розібратися фахівці ОВА. Є домовленість про те, що ПДФО від роботи усіх військових залишатиметься за місцем їх дислокації

📍Основні завдання у сфері цивільного захисту населення в умовах воєнного стану. Тут про бомбосховища, організацію евакуації та дії у разі повторного вторгнення. І ці завдання спільні.

📍Фіксація втраченого, знищеного або пошкодженого майна підприємств, установ, організацій внаслідок збройної агресії російської федерації. Адже це — старт відновлення довоєнного економічного потенціалу регіону.

📍Підготовка до опалювального сезону. Зима буде складною, тому працюємо над різними сценаріями її проходження.

📍Співпраця територіальних громад із засобами масової інформації. Інформвійна теж триває і ми маємо підсилювати своїх бійців у ній. ОВА шукає варіанти підтримки місцевої преси і так само закликає громади знайти можливість зробити це.

💻Також сьогодні у громади передали комп’ютерну техніку, сонячні батареї, дві «швидкі», які закупили партнери.

За інформацією Чернігівської ОВА