Городнянська міська рада
Оголошення

Запрошуємо на воркшоп «Особливості ідентифікації та реагування на випадки домашнього насильства в умовах воєнного стану»

Запрошуємо представників та представниць робочих груп із громадської безпеки та відновлення, з освітньої та соціальної сфери, психологів та психологинь, а також місцевих активістів та активісток на воркшоп «Особливості ідентифікації та реагування на випадки домашнього насильства в умовах воєнного стану».

 

Воркшоп спрямований на посилення спроможності щодо ідентифікації та ефективного реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливим акцентом на домашнє насильство під час воєнного стану.

 

Чому варто відвідати воркшоп:

– отримати знання про особливості ідентифікації різних форм гендерно зумовленого насильства, які особливо актуальні в умовах воєнного стану;

– оволодіти практичними навичками реагування та надання психосоціальної підтримки особам, які постраждали від насильства;

– зрозуміти, як виявляти та перенаправляти осіб, які постраждали від різних видів насильства, із фокусом на захист жінок та дівчат від гендерно зумовленого насильства;

– поспілкуватися в спільноті фахівців-однодумців, які діляться власним досвідом та інсайтами у цій важливій сфері.

 

Дата проведення воркшопу в Городнянській громаді:

7 грудня 2023 р. о 12.00 в міській бібліотеці (Будинок культури)

 

Реєструйтеся на воркшоп за цим посиланням: https://forms.gle/DspVau16GzxF7aBs8

 

Реєструйтеся на воркшоп, щоб разом працювати над покращенням ситуації та наданням допомоги тим, хто цього потребує. Будьте частиною позитивних змін у важливому питанні захисту прав та підвищення безпеки у воєнних умовах!

 

Воркшоп проводить ГО «Чернігів Європейський» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».