Городнянська міська рада
Новини

Запрошуємо долучитись до процесу відновлення громади

Шановні мешканці Городнянської міської територіальної громади!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення Городнянської міської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Сьогодні кожний з Вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та «підлатати» існуючу забудову. Ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Зі змістом рішення виконавчого комітету Городнянської  міської ради «Про розробку проєкту Програми комплексного відновлення території  Городнянської  міської територіальної громади» від 23 серпня 2023 року №381 Ви можете ознайомитись тут (посилання на рішення).

Наразі, нам важливо почути думки кожного мешканця та мешканки, а також переселенців/нок  щодо  відновлення  територіальної громади.

Пропозиції громадськості до проєкту Програми комплексного відновлення території Городнянської міської територіальної громади просимо надавати протягом 30 днів 1 вересня 2023 року по 30 вересня 2023 року включно шляхом заповнення електронної форми звернення натиснувши тут,

у письмовому вигляді на поштову адресу Городнянської міської ради: 15100, м. Городня, вул. Троїцька, 13 або на електронну адресу: gormr@ukr.net.