Городнянська міська рада
Новини

Кредитування соціальних підприємств

Ощадбанк та фонд Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)* з радістю оголошують про відновлення кредитування соціальних підприємств та ще й з більш кращими умовами. Кредитна ставка тепер становитиме 4-8% річних, в залежності від форми фінансового забезпечення кредиту, а сума кредиту складатиме 10 000 – 100 000 доларів США або екв. у національні валюті України.

Програма «Соціальне підприємництво» дає можливість підприємствам малого бізнесу та фізичним особам – підприємцям, які в рамках своєї діяльності забезпечують реалізацію соціальних проектів та ініціатив або вирішують певні соціальні проблеми незахищених верств населення, отримати кредит у національній валюті за ставкою від 5% до 10% річних та зниженими вимогами до забезпечення.

Докладніше ознайомитись з умовами та вимогами можна тут https://bit.ly/44ugkxn

*Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 25 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн дол. США в 130 компаній (приблизно 26 000 працівників) та зробив можливим залучення 2 млрд дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.