Городнянська міська рада
Новини

Закон про старост: фахівці Асоціації міст України відповіли на проблемні питання

Який механізм дострокового припинення повноважень старости за власною ініціативою? Чи існує механізм примусового припинення повноважень старости радою? Що робити громадам, які вже затвердили старостинські округи, не дочекавшись змін до законодавства?

На ці та багато інших питань відповіли фахівці Асоціації міст України. Вони випустили збірку роз’яснень на проблемні питання, які  турбують громади у зв’язку з прийняттям Проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» ( №4535)

Відповіді АМУ – це думка фахівців, що ґрунтується на практиці застосування чинного законодавства та аналізі можливих наслідків для громад у зв’язку з прийняттям законопроекту №4535.

Прийнятий законопроект №4535 вже не можливо повернути на доопрацювання аби удосконалити певні норми. Проте, варто завчасно зрозуміти, як законопроект №4535 впливатиме на розвиток інституту старост і які проблеми можливі щодо його застосування.

Питання спеціалісти АМУ згруповали за тематикою та схожими чи похідними проблемами, що витікають з певних норм законопроекту №4535.

посилання на збірку: http://www.auc.org.ua/sites/default/files/library/pp_210_210_puls.pdf

Чернігівське РВ АМУОфіс реформ у Чернігівській області