Городнянська міська рада
Новини

У Городнянській міській лікарні запрацювало нове обладнання для проведення сучасної рентгенодіагностики

Це – рентгенологічна система UNIVERSAL X URS з цифровим приймачем та станцією лікаря-рентгенолога для перегляду й обробки рентгензображень Іспанського виробника.

«Придбали її за кошти міського бюджету ще влітку минулого року. Проте експлуатацію обладнання тривалий час не могли здійснити через велику кількість погоджуючих документів в різних інстанціях. Ліцензію на використання системи оформлено ще в березні цього року, але документ отримали лише на днях і одразу розпочали діагностику, – зазначає медичний директор КНП «Городнянська міська лікарня» Юрій Коробко.

«Наразі у нас немає лікаря-рентгенолога. Розуміючи усю серйозність ситуації, спричиненої поширенням COVID-19, адміністрація лікарні здійснила ряд заходів з підготовки фахівця, але, на жаль, він обрав більш вигідну пропозицію фахової роботи в обласному у центрі. Тому дистанційно працюємо із спеціалістами із Чернігова та Куликівки», – додає Юрій Миколайович.

Рентгенолаборант Олександр Стряпко показую сучасне обладнання: «Система налаштована на дослідження грудної клітини, хребта, кісток скелету. Завдяки сучасному обладнанню отримуємо якісне зображення, яке можна записати на СD/DVD диск та переслати лікарю.

У період пандемії COVID-19 це дає змогу покращити діагностику коронавірусу, а також провести оцінку змін легень у одужавших впродовж тривалого часу.

Загалом останнім часом робимо близько 40 знімків на день. У період загострення ситуації з коронавірусною інфекцією, ще більше, тому навантаження на старенький рентгенівський апарат було дуже значним».

Медичні заклади громади КНП «Городнянська міська лікарня» та КНП «Городнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» потребують сімейних лікарів та вузькокваліфікованих спеціалістів вторинної ланки.

Запрошуємо до співпраці на вигідних умовах працевлаштування.

За додатковою інформацією можна звернутися до адміністрації медзакладів.

15100, Чернігівська обл., м.Городня, вул. Чернігівська, 26.

КНП «Городнянська міська лікарня» тел. 04645 2-18-68.

КНП «ЦПМСД» тел. 04645 2-10-74.

Пресслужба міської ради