Городнянська міська рада
Новини

Загальні збори громадян у Поліському старостинському окрузі

21 березня відбулися  загальні збори  громадян у Поліському старостинському окрузі. У зборах взяв участь міський голова Городнянської міської ради Андрій Богдан.

В.о. старости Науменко Діана Анатоліївна ознайомила присутніх про проведену роботу в окрузі, надала загальні статистичні дані. До складу Поліського старостинського округу входить один населений пункт – село Полісся. В.о.старости зазначила, що на даний час у Поліссі проживає 229  жителі. У селі функціонує клуб, ФАП, бібліотека. Господарську діяльність здійснюють суб’єкти господарювання у сфері торгівлі та сільського господарства.

У ході проведення зборів мешканці села висловлювали свої думки та пропозиції щодо подальшого покращення благоустрою, культурного, економічного та соціального розвитку села.

Серед актуальних проблем, які необхідно вирішити –ліквідація аварійних дерев, ремонт грунтових доріг, чистка місцевого водоймища,  тощо.

Наприкінці зустрічі міський голова Андрій Богдан відповів на запитання присутніх та надав пропозиції щодо вирішення проблемних питань.