Городнянська міська рада
Новини

Відбулись перші громадські слухання щодо Стратегії розвитку Городнянської об’єднаної територіальної громади.

19 березня 2019 року в Городнянській міській раді відбулись перші громадські слухання, на яких було представлено проект Стратегії розвитку Городнянської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки. Акцент було зроблено на обговоренні структури цілей Стратегічного плану та деталізації плану операційного. В цій зустрічі приймали участь представники різних професій, сфер діяльності та роду занять, що дало змогу всебічно, якісно,  та з різних точок зору опрацювати згадані питання. Дякуємо всім, хто приймав участь у цих слуханнях, та щиро запрошуємо Всіх бажаючих долучитися до розробки цього важливого документу, який буде визначати стратегію розвитку нашої Громади до 2027 року. Якщо Ви маєте конкретні пропозиції або питання, які на Вашу думку, мають буди включені до майбутнього документу, нижче за посиланням, Ви знайдете формуляр громадських слухань. Заповніть його, та передайте будь-ласка заповнену форму до Відділу економіки, транспорту, торгівлі та інвестицій Городнянської міської ради за адресою: м. Городня, вул. Троїцька, 15 (колишній готель), 2-й поверх, каб.№14, у робочі дні з 8.00 до 17.00 години. Якщо Ви не маєте технічної можливості роздрукувати цей формуляр, Ви зможете отримати його (у роздрукованому варіанті) звернувшись до фахівців відділу економіки або знайти на дошці оголошень в приміщенні міської ради. Всі пропозиції подані Вами, будуть розглянуті на наступних громадських слуханнях та винесені на обговорення з мешканцями Громади.  Наступне зібрання орієнтовно планується на квітень місяць, але точну дату буде оголошено додатково.

Будь-ласка, пам’ятайте! Ваша думка дуже важлива, адже вона дозволить створити реальний, вимірюваний та цілком життєздатний стратегічний документ, який буде визначати напрямок руху нашої  з Вами Громади на майбутні роки!

Нагадаймо, що Захід проводився в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі регіональних партнерів, на Чернігівщині – це Сіверський інститут регіональних досліджень. Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку “Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2019 р.

Ознайомитись зі змістом Стратегічного та операційного плану можна за цим посиланням:

Структура_цiлей (Стратегічний план)

Операцiйний_план

Формуляр для подання пропозицій по внесеню змін до проекту Стратегії розвитку Городнянської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки за посиланням:

Формуляр громадських слухань.