Городнянська міська рада
Новини

За результатами наради напрацьовано компромісну редакцію Меморандуму

Сьогодні, 8 лютого, відбулася онлайн нарада з членами правління Асоціації міст України, у якій взяв участь міський голова Андрій Богдан.

За результатами наради з АМУ, що відбулася 4 лютого 2021 року, досягнуто взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України  і Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Враховуючи критичну ситуацію, що склалася в суспільстві у зв’язку з останніми рішеннями у сфері тарифоутворення на комунальні послуги, Асоціацією міст України було проведено ряд зустрічей та переговорів з Прем’єр-міністром України Д.Шмигалем та іншими представниками Уряду.

АМУ визначилась щодо погодження та підписання цього Меморандуму після детального вивчення проекту документу.

Зокрема, Меморандумом передбачено, що фінансові зобов’язання щодо відшкодування різниці між цінами природного газу для підприємств теплопостачання та ціною природного газу, врахованого в тарифах на послуги з теплопостачання для населеня, не можуть бути перекладені на органи місцевого самоврядування.

Пресслужба міської ради