Городнянська міська рада
Новини

За повідомленням служби автомобільних доріг ремонт ділянки дороги АЗС – «Сквер Городнянський» розпочнеться найближчим часом

Ситуацію, що склалася з ремонтом дороги по вул. Чернігівській (ділянка АЗС – «Сквер Городнянський»), коментує начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та будівництва міської ради Віктор Курта:

– Державне управління автомобільними дорогами загального користування (тими, що знаходяться у державній власності) здійснює Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), яке має органи управління на місцях — служби автомобільних доріг. У свою чергу, міська рада здійснює управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міста, інших населених пунктів, які знаходяться в її віданні (тобто у комунальній власності). Джерело фінансування доріг залежить від того, в чиєму управлінні знаходиться така дорога: або у віданні органу державного управління автомобільними дорогами загального користування державного значення, або у комунальній власності.

Відділ ЖКГ, благоустрою, архітектури та будівництва міської ради звернувся за інформацією до служби автомобільних доріг, де повідомили, що конкурс з ремонту даної ділянки дороги виграло ТОВ «Транс Лайн Груп». Нещодавно, за договорами субпідряду, службою автомобільних доріг було розпочато роботи з ремонту. Але з технічних причин, а саме в зв`язку з поломкою асфальтного заводу, дані роботи не могли бути продовжені своєчасно.  Найближчим часом, орієнтовно 13-15 жовтня поточного року, ремонт даної ділянки автомобільної дороги буде продовжено.

Довідково: На дорогах населених пунктів громади проведений поточний ремонт асфальтобетонного покриття та підсипка грунтощебеневрю сумішшю. Це стосується тих,  які належать до комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Загальна сума, яка витрачена на ремонт доріг із міського бюджету, становить близько 1,4 мільйона гривень.