Городнянська міська рада
Новини

                   З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГРОМАДО!

СЬОГОДНІ ГОРОДНЯНСЬКІЙ  МІСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВИПОВНЮЄТЬСЯ ШІСТЬ РОКІВ.

Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі. І вже за цей короткий час маємо перші вагомі успіхи та досягнення. Попри певні слабкості та існуючі загрози, щоденно намагаємось розкривати сильні сторони нашої громади й використовувати кожну можливість для її розвитку.

Сьогодні, коли доводиться працювати в умовах воєнного стану, після того, як ми перебували у оточенні ворожих військ, втратили багато можливостей і ресурсів, ми розуміємо, що наш найдорожчий скарб — це наші люди. Люди, які в час небезпеки змобілізувались, згуртувались і достойно виносять всі випробування, не пасуючи перед ворогом, а спільними зусиллями наближаючи перемогу.

Щиро дякуємо всім жителям нашої громади, кожному її мешканцю за спільну працю. Нехай розуміння і підтримка завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

Нехай усі починання приносять лише користь громаді та допомагають її розбудовувати.

Бажаємо всім міцної волі, сили та духу. Кожній родині – перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та безмежної любові до свого краю. І впевненості! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Нехай віра та любов допомагають долати всі труднощі, а Господь береже кожного з нас!

Нехай буде квітучою наша громада, і в неї буде щасливе, мирне та яскраве майбутнє!  А найголовніше  – хай усі наші захисники якнайскоріше повертаються додому з перемогою!