Городнянська міська рада
Новини

                                     Шановні підприємці!

     Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке ми традиційно відзначаємо в першу неділю вересня. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

    Війна поставила перед усіма нами нові виклики. А перед підприємцями – особливі. Саме завдяки тим, хто залишається жити й працювати в нашій громаді, наповнюється місцевий бюджет. І хоча в сьогоднішніх умовах малому бізнесу доводиться ой як непросто, ви не тільки підтримуєте економіку регіону, а ще й допомагаєте нашим військовим – кожен як може, не тільки відрахуваннями певних коштів, а й особистим вкладом чи не в кожну посилку, передачу, допомогою на будь-яке їхнє прохання й особистою участю в багатьох речах, які не розголошуються і не афішуються.

    Дякуємо кожному з вас за те, що робите. За професіоналізм, працелюбність, наполегливість і вміння знаходити вихід з будь-яких найскрутніших ситуацій. За те, що працюєте не тільки на себе, а й на народ, армію, державу, громаду.

     Нехай же кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки. Здоров’я і сил вам у нелегких трудових буднях, а всім нам – якнайскорішої перемоги та миру!