Городнянська міська рада
Новини

З Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України!

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України!

Ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету  України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів.

Цього року наша держава святкує 30-ту річницю незалежності. Для людини – це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це досить молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Протягом років незалежності ми докладаємо зусиль, щоб сформуватись як сучасна політична нація.

Тривають важкі випробування на Сході України, де кращі сини своєї Батьківщини віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Завжди будемо пам’ятати про їхній подвиг та самопожертву, адже розуміємо, яке доленосне значення вони мають для майбутнього нашої держави.

В ці урочисті дні бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою

Міський голова                                                                        Андрій Богдан