Городнянська міська рада
Новини

Для захисту від COVID-19 та його ускладнень необхідно щепитися

На цьому наголошує Всесвітня організаація охорони здороов’я. Поточні вакцини проти COVID-19 розробили для ранніх варіантів коронавірусу, але вони працюють і проти нових мутацій, таких як штам «Дельта».

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, вакцини знижують ризик госпіталізації і важкого перебігу хвороби в 15 разів.

Наразі у Городні щеплення можна отримати:

  • пункт щеплення у міській лікарській амбулаторії за адресою м.Городня, вул. Чернігівська, 26, тел. 068 390 11 43;
  • Центр вакцинації населення за адресою: вул. Троїцька, 8А, міський будинок культури, 0673245996.

Запипишіть себе, рідних та близьких на вакцинацію від COVID-19 через сімейного лікаря, фельдшера, або безпосередньо у пункті щеплення.

Довідково:

Для вакцинації в Україні використовують та планують використовувати вакцини знаних у світі розробників і виробників

AstraZeneca

AstraZeneca (Covishield, SKBio) індійського, корейського та італійського виробництва — це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 12 тижнів. Першу і другу дозу можна отримати вакциною AstraZeneca, виробленою на різних майданчиках. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання

Coronavac

CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Comirnaty

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Moderna

Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією Moderna. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Будь-яка вакцина від COVID-19 не може спричинити захворювання. Проте ви можете отримати першу дозу вакцини уже інфікованим, коли симптоми хвороби ще не розвинуті.