Городнянська міська рада
Новини

Виготовлення маскувальних сіток для фронту вже давно стало масовим явищем. Задля допомоги захисникам такі майстерні, де рукодільниці збираються разом, щоб плести захисну павутину, працюють в бібліотеках, клубах, інколи й просто по домівках.

У місті й селах десятки жінок долучаються до цієї потрібної для Перемоги справи.

Мабуть, вже неможливо підрахувати, скільки метрів сіток виготовили патріоти Городнянщини заради спільної справи.

 До цього процесу долучилась і міська рада, закупивши певну кількість сіткових основ для маскувань. Але такий товар на сьогодні є досить великим дефіцитом і придбати його у виробників не так-то просто.  Інколи на допомогу майстерним «павучихам» приходять місцеві жителі. Ось і пан Анатолій, який у молодості служив у військовому флоті, а потім працював на рибному промислі, самостійно приготував майстриням чимало  метрів необхідного спорядження.

Можливо, хтось іще може допомогти таким чином? Адже наші волонтерки, які займаються плетінням сіток, мають хронічну потребу як в сіткових основах, так і в ганчір»ї захисного кольору. З усіма питаннями щодо допомоги майстриням можна звертатися до начальниці відділу культури, молоді, сім»ї та спорту міської ради Олени Яцкової.