Городнянська міська рада
Новини

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації  ім. Героїв Крут запрошує на навчання!

      1.Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування – безкоштовні, виплачується стипендія.

      2.Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту та відповідну їй вищу заробітну плату порівняно з рядовими служби за контрактом.

      3. Заробітна плата випускників на даний час — понад 21000 грн.

       4. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

        5. Військовослужбовці мають повний “соціальний пакет” відповідно законодавства:

               – щорічна оплачувана відпустка;

               -безкоштовне лікування;

               -можливість подальшого навчання;

               -можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності місця роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування. Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

         6.На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

          7. В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

         8. У разі ускладнення політичної ситуації в державі у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано в контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів.

          9.Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямками підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ. Випускники мають змогу продовжити навчання  у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера ти при цьому під час навчання отримуваи замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (тобто понад 21 тисячу гривень). Дуже багато наших випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ, ДУТ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ЖВІ), і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

        10. Прохідний бал ЗНО/НМТ для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та математика, і на вибір фізика або історія України).

      11. Перелік сертифікатів ЗНО (2020-2021 роки) розширено: математика або іноземна мова, або історія України (на вибір); українська мова та література (обовʼязково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.

 

        Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланнями:  сайт коледжу – vkss-viti.pp.ua. А також у хмарному сховищі: http://bit.ly/kolledge (фото та відеоматеріали, умови вступу, оголошення, зразки заяв до військкоматів про вступ, перелік документів).

Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті

@VKSS_VITI_BOT

 

         Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

         Термін навчання в коледжі складає 2 роки.

          Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

         122 – Компʼютерні науки

         172 – Електронні комунікації та радіотехніка

Для отримання більш детальної інформації перейдіть в телеграм- бот: @VKSS_VITI_bot