Городнянська міська рада
Новини

Військові дякують за підтримку

Вже два автомобілі військовим подарувала Городнянська громада. Перший був переданий воїнам місяць тому. Кошти на нього збирала Олена Яцкова —начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради. Почавши волонтерську діяльність ще під час періоду, коли Городнянщина перебувала в оточенні, вона й після виходу російських військ продовжує допомагати тим, хто того потребує. Дякуючи її закликам в соцмережах, вдалось назбирати потрібну суму й закупити необхідний автомобіль.

—Але в нас стояла гостра необхідність не в одному транспортному засобі, —каже командир. —Тому я попросив міського голову Андрія Богдана посприяти  в придбанні ще двох автомобілей необхідної марки. Від усіх нас велике спасибі за те, що і керівництво громади, й люди підтримують нас як можуть.

Андрій Богдан дякує всім, хто долучився і продовжує долучатись  до потрібної справи й за чиєю допомогою вдається забезпечувати нагальні потреби тих, хто стоїть на сторожі нашого життя. Він також зазначив, що незабаром передадуть військовим і третій автомобіль, який вже зарезервований  і кошти на який дозбируються. Автомобілі слугуватимуть для виконання завдань за призначенням і військові запевняють, що вони полегшують їхню нелегку службу.