Городнянська міська рада
Новини

Шановні земляки, жителі нашої Городнянщини!

Сьогодні ми відзначаємо найголовніше свято України—День незалежності.

Цьогоріч воно для нас забарвлене кров’ю і сльозами. Бо саме на суверенітет нашої країни нагло й підло зазіхнув підступний сусід, примусивши нашу землю здригатися від війни, розрухи, обстрілів і смертей ні в чому не винних людей.

День незалежності набув для нас особливого значення. Місяць перебуваючи в оточенні військ ворога, жителі Городнянщини зрозуміли справжню ціну свободи. З цим випробуванням ми справились достойно і мужньо. Але у війні не поставлено крапку. Гинуть наші захисники, гине цвіт нації, гине наше майбутнє, адже росія без жалю знищує навіть найменших українців. Загроза витає у повітрі, наша громада продовжує перебувати в зоні, де тривають воєнні дії. І ми не знаємо, чого чекати завтра від тих, хто підло іменуючи себе братами, прийшов нас знищити і стерти з лиця землі.

Але ми вистоїмо. Бо правда й віра — на нашій стороні. Бо з нами Бог. Бо не за те проливали кров наші діди й прадіди, щоб ми покірно нагнули голову й дозволили розтоптати нашу свободу, нашу волю. Українці—мирна нація. Але доти, доки не посягають на найцінніше. Наші воїни мужньо дають відпір ворогу. Вони—наша гордість, наша віра і наш надійний щит. А ми робитимемо все для того, щоб якнайшвидше наблизити перемогу. Щоб наша багатостраждальна Україна нарешті видихнула вільно. Щоб ми не боялись за завтра наших дітей.  Воно обов’язково буде. І буде світлим і щасливим.

Зі святом Незалежності всіх нас! Ми—частинка України. Незламної і неповторної. Наша свобода дається нам невиправдано високою ціною. Але ми переможемо. І все буде Україна!

                Міський голова Городнянської територіальної громади Андрій Богдан