Відкриття виставки мистецького проєкту «Золоте перевесло»

Прес-анонс

  Довідки за тел.: (0462) 611-572 676715
   

14 листопада 2019 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки мистецького проєкту «Золоте перевесло» з нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського художника декоративно-ужиткового мистецтва Олександра Саєнка, ім’я якого було занесене до списку видатних діячів культури світу. Мета проєкту: показати як творчі здобутки митця зберігають і примножують його нащадки – Ніна Саєнко і Леся Майданець; висвітлити співвідношення традиційного і новаторського у вітчизняному мистецтві; виставка спрямована на збереження і примноження національної культурної спадщини.

Виставка акцентує увагу глядача на вагомому внеску творчих родин-династій, які зберігають, примножують і переосмислюють традиційні цінності національної культури, у розвиток українського народного мистецтва. Мистецький рід Саєнків – Олександр Саєнко, Ніна Саєнко, Леся Майданець-Саєнко – представляє у своїх творах певну концепцію, тобто власне розуміння світу, що спирається на могутній пласт національної культури.

Виставка розрахована на широке коло відвідувачів.

У рамках проєкту заплановано зустрічі з Ніною Саєнко, Лесею Майданець, майстер-класи за їх участі, проведення наукової конференції та друк альбому.

Початок заходу о 16:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6.

Виставка триватиме до 04.02.2020 р.

Деталі – за тел.: 0462-611-572, або на сторінці музею у соцмережі «Facebook» https://www.facebook.com/halahan.art/.

#ХудожніймузейҐалаґана.

Ми надихаємо!

Експозиції музею відкрито з 10.00 до 18.00 (крім середи)

         Квитки у касі музею.