Городнянська міська рада
Новини

ВІДЧУВАЄМО ДРУЖНЮ ПІДТРИМКУ І БРАТЕРСТВО

Ще до початку російського вторгнення, наприкінці січня Городнянська міська рада почала вести перемовини про підписання Меморандуму щодо співпраці з польськими гмінами.

                Після того, як наша територія була звільнена від російських військ, робота в цьому напрямку продовжилась. А зважаючи на наслідки, яких зазнала наша територія під час воєнних дій, відтепер така співпраця бачиться ще більш актуальною, адже вона може передбачати не тільки участь у спільних проєктах, спрямованих на  допомогу в реалізації різних задумів, а й пряму допомогу, якої ми зараз дуже потребуємо.

                Планується, що Меморандум буде підписаний 18 липня.  Таким чином три територіальні громади Чернігівщини— Городнянська, Тупичівська і Сновська домовляться про співпрацю в різних напрямках з польськими гмінами Cheimo, Papowo Biskupie  та Stolno. Вшістьох українські і польські громади братимуть участь у різних проєктах, проводитимуть обміни, напрацьовуватимуть контакти у всіх сферах життєдіяльності громад та працюватимуть в напрямку залучення допомоги на території, які постраждали від ворожого нашестя.