Городнянська міська рада
Новини

Відбулося засідання сесії міської ради

Сьогодні, 23 грудня, відбулося засідання одинадцятої сесії восьмого скликання міської ради.

Перед депутатами виступив керівник Чернігівської окружної прокуратури Павло Герасименко, який ознайомив присутніх із реалізацією владних повноважень органами прокуратури та здійснення ними правозахисної діяльності на підвідомчій території.

Також на розгляд депутатського корпусу винесено такі питання та прийнято відповідні рішення.

1. Про звіт старости Моложавського старостинського округу № 6 Городнянської міської ради Куцої Л.В.

2. Про звіт старости Лемешівського старостинського округу № 9 Городнянської міської ради Ребенок О.М.

3.Про звіт генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Городнянська міська лікарня» Городнянської міської ради Ігнатенко О.В.

4. Про звіт генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської міської ради Назаренка М.П.

5. Про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

6. Про дострокове припинення повноважень старости Переписького старостинського округу та звільнення старости Третьяка С.В. 

7. Про оплату праці міського голови, секретаря ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря)  виконавчого комітету.

8. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Городнянської міської ради на 2022 рік.

9. Про затвердження Програми відшкодування втрат суб’єктам господарювання, що надають послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для потреб населення, зумовлених різницею між розмірами економічно обґрунтованих та застосованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення міста Городня в опалювальному періоді 2021 – 2022 років .                                    

10. Про внесення змін до рішення сесії міської ради “Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 роки».

11. Про затвердження розпоряджень міського голови.

12. Про внесення змін до рішення сесії міської ради «Про місцевий бюджет Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 25536000000).

13. Про бюджет Городнянської міської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25536000000)

14. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради

15. Про внесення змін до структури та  граничної чисельності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради Чернігівської області.

16. Про затвердження Положення про преміювання працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Городнянської міської ради Чернігівської області.

17. Про попередження про припинення юридичної особи комунального закладу «Переписька початкова школа» Городнянської міської ради шляхом ліквідації.

18. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від  23 грудня  2020 року Про затвердження Програми «Соціальний захист окремих категорій населення» на 2021-2025 роки».

19. Про  надання дозволу  на списання комунального майна.

20. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Городнянської  міської  ради ноутбука із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, Чернігівського району.

21. Про внесення змін до Статуту  комунального підприємства «Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця» Городнянської міської ради та затвердження його в новій редакції.

22. Про орієнтовний план роботи Городнянської міської ради на 2022 рік.

23. Земельні питання.

24. Про укладення договорів купівлі-продажу.

25. Про ліквідацію Переписького старостинського округу № 16 та зміну території старостинських округів.