Городнянська міська рада
Новини

“Мій подарунок – твій подарунок”

З нагоди дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят, для вітання дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування, а також дітей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, Головне Управління Національної поліції, Управління превентивної діяльності (відділ ювенальної превенції) проводило профілактичну акцію «Мій подарунок – твій подарунок» у період з 22 листопада по 17 грудня 2021 року

До заходу долучились відділ освіти Городнянської міської ради, КЗ «Городнянський ліцей № 1», КЗ «Городнянський ліцей № 2», КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради, КЗ «Дроздовицький ЗЗСО І ст.», КЗ «Деревинська ЗОШ І-ІІ ст.», КЗ «Бутівський ліцей», юних техніків та Центр дитячої та юнацької творчості.

Учні закладів освіти з радістю взяли участь у даній акції та надали різноманітні подарунки (книжечки, новорічні іграшки, пазли, настільні ігри, канцелярію, солодощі, м’які іграшки) та виготовляли сувеніри власними руками для підтримки дітей.

Усі зібрані подарунки були передані інспектору СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області Дарії Бобровник. . Дана акція сприяла залученню дітей до добрих справ, взаємодопомоги та формуванню співпереживання. Після цього, інспектор з ювенальної превенції спільно зі Службою у справах дітей Городнянської міської ради, Чернігівської обласної ради та КУ «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради розвезли подаруночки дітям та привітали їх з новорічно-різдвяними святами.

За інформацією СЮП ВП ЧРУП ГУНП