Городнянська міська рада
Новини

Відбулося пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання

Сьогодні, 02 грудня, поточного року, відбулося пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання, під головуванням міського голови Андрія Богдана.

Про свою роботу звітували старости Володимирівського та Хрипівського старостинських округів Наталія Григоренко та Олександр Ткаченко.

Заслухали інформацію начальника відділу поліцейської діяльності № 1 Чернігівського районного управління поліції Головного управлінння Національної поліції в Чернігівській області Романа Лутченка про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території громади.

Заступник міського голови Ігор Лахнеко прозвітував про роботу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та будівництва Городнянської міської ради за 9 місяців 2021 року.

Всі звіти депутати затвердили та прийняли до відома.

Також депутатами розглянуто ряд питань порядку денного, враховуючи їх зміни та доповнення, прийнято ряд рішень, а саме:

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Городнянської міської ради за  9 місяців 2021 року.

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Городнянської міської ради у 2022 році.

Про норматив та порядок відрахування частини прибутку підприємств та організацій  комунальної форми власності за результатами щоквартальної діяльності у 2022 році.

Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 10.12.2020 р. “Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників та забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів громади на 2021-2025 роки”.

Про затвердження Програми надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі на 2021-2025 роки у новій редакції.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради “Про затвердження суми співфінансування проекту, який може реалізуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевимбюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”.

Про затвердження розпоряджень міського голови.

Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про місцевий  бюджет  Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік»(код бюджету 25536000000).

Про затвердження Програми  профілактики правопорушень на території Городнянської міської  територіальної громади  на 2021-2022 рік.

Про безоплатне  прийняття у комунальну власність Городнянської міської ради майна із спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

Про внесення змін до Статуту КНП «Городнянська міська лікарня» Городнянської міської ради.

Про затвердження Положення про відділ освіти та комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Городнянської міської ради.

Про затвердження Програми «Освітня стипендія » на 2022 рік.

Про  встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Городнянської міської ради на 2022 рік.

Про затвердження Статутів закладів освіти, культури та комунального підприємства «Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця» Городнянської міської ради.

Про  затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених  насаджень за межами  населених пунктів на території Городнянської міськоїради у новій редакції.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність рухомого майна.

Про надання згоди на безоплатну  передачу у комунальну власність Городнянської  міської  ради індивідуально визначеного майна, що перебуває на балансі Чернігівської районної ради Чернігівської області.

Про надання дозволу на продаж об’єкта  комунальної  власності Городнянської міської ради.

Про надання пільги по орендній платі.

Про  надання дозволу  на списання комунального майна.

Про план прийняття регуляторних актів  на 2022 рік.

Питання про погодження Положення про молодіжну раду та затвердження змін у її складі за пропозицією депутата Антона Гармаша було знято з розгляду, адже профільна депутатська комісія їх не розглянула.

На засідання сесії депутатським корпусом розглянуто та підтримано звернення:

  • приватних підприємців міста до Верховної Ради України та Президента України з проханням відтермінувати фіскалізацію єдиного податку шляхом продовження дії пункту 61 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України;
  • голови депутатської фракції «Наш край» у міській раді Сергія Коваленка до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України 9-го скликання щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води.